Indian Sheetlet stamp 2007 of Ist War of Independence nicely packed into transparent pouches . The collection is good for those who collect, school project and also for gifting.
Indian Sheetlet stamp 2007 of Ist War of Independence nicely packed into transparent pouches . The collection is good for those who collect, school project and also for gifting.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Shobhaphila |
| Net Quantity | 3 piece |
| Product Dimensions | 8L x 8W x 0.5H cm |
| Manufacturer or packer name | Shobhaphila |
Indian Sheetlet stamp 2007 of Ist War of Independence nicely packed into transparent pouches . The collection is good for those who collect, school project and also for gifting.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Shobhaphila |
| Common name | Full Sheet |
| Net Quantity | 3 piece |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 12L x 10W x 0.5H cm |
| Product Dimensions | 8L x 8W x 0.5H cm |
| Manufacturer or packer name | Shobhaphila |
| Manufacturer or packer address | Diamond city south, Tower 4, 13h ,58. Mahatama Gandhi road, Tollygange. kolkata 700041 |
| Manufacturing Date | 2007 |
| contact details consumer care | SHOBHAPHILA, [email protected] |