Set of 5 Pcs Silicone Paint Brushes for Texture, Clay Sculpting, Wax Carving, Pottery, Etc.
Set of 5 Pcs Silicone Paint Brushes for Texture, Clay Sculpting, Wax Carving, Pottery, Etc.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Nagashri Arts |
| Colour | multi colour |
| Size | Small |
| size | 35grams |
| SIZE | 4"*3"*3" |
| Net Quantity | 10 piece |
| Manufacturer or packer name | Nagashri Arts |
Set of 5 Pcs Silicone Paint Brushes for Texture, Clay Sculpting, Wax Carving, Pottery, Etc.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Nagashri Arts |
| Colour | multi colour |
| Material | paper |
| Size | Small |
| size | 35grams |
| Diametre | 4.50 mm |
| product code | S4-211 |
| Diameter | 11.75" |
| Size & Thickness | 12 Inches Diameter & 4 mm |
| Thickness | 12 mm & 15 mm |
| SIZE | 4"*3"*3" |
| Length | 1meter |
| Common name | Set of 5 Pcs Silicone Paint Brushes - Small Size White Color |
| Net Quantity | 10 piece |
| Package Dimension | 10L x 10W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Nagashri Arts |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | Mar-26 |
| contact details consumer care | Nagashri Arts, [email protected] |