This black t-shirt features a cartoon bear wearing a gold chain and a black hat. The bear is making a peace sign with one hand and has its other hand raised in the air. The word "SOLO" is written in graffiti-style text ...
Read MoreThis black t-shirt features a cartoon bear wearing a gold chain and a black hat. The bear is making a peace sign with one hand and has its other hand raised in the air. The word "SOLO" is written in graffiti-style text ...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Size | XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL |
| Colour | black |
| Brand | Scott Fincher |
| Gender | male |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 28L x 25W x 3H cm |
| Manufacturer or packer name | SS APPARELS |
This black t-shirt features a cartoon bear wearing a gold chain and a black hat. The bear is making a peace sign with one hand and has its other hand raised in the air. The word "SOLO" is written in graffiti-style text above the bear, and the word "GANG" is written in the same style below the bear. The shirt is made of cotton and is machine-washable.
Product Details
Keywords
| Country of origin | India |
|---|---|
| Size | XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL |
| Colour | black |
| Fabric | cotton blend |
| Brand | Scott Fincher |
| Gender | male |
| Colour Name | Black |
| Common name | T-SHIRT |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 28L x 25W x 3H cm |
| Product Dimensions | 28L x 25W x 3H cm |
| Manufacturer or packer name | SS APPARELS |
| Manufacturer or packer address | SS APPARELS, No 9 Saraswathi Layout, Dharapuram Road, Tirupu-641604 |
| Manufacturing Date | 04/2025 |
| contact details consumer care | Scott Fincher, [email protected] |