- Discover the perfect blend of freshness and intensity with the Red Vocal Aalien & Extreme Jupiter Premium Perfume Set. This 2 x 50ml Eau De Toilette combo is designed for those who love modern, long-lasting scents with a bold characte...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Red Vocal |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Product Dimensions | 12.5L x 10W x 9H cm |
| Manufacturer or packer name | King Crown Syndicate |
Why You’ll Love It:
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Red Vocal |
| Common name | Red Vocal Aalien Unisex & Extreme Jupiter Women’s Premium Perfume |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Expiry Date | 2030 |
| Weight | 470 g |
| Package Dimension | 13.5L x 10W x 9H cm |
| Product Dimensions | 12.5L x 10W x 9H cm |
| Manufacturer or packer name | King Crown Syndicate |
| Manufacturer or packer address | 434,Bhidoor,Ashrafpur Kichhauchha |
| Manufacturing Date | 09/2025 |
| contact details consumer care | King Crown Syndicate, [email protected] |