Stay Organized in Style | Premium Bifold Leather Wallet
Keep your everyday essentials neatly stored and protected with our sleek and functional Bifold Leather Wallet. Designed for both style and practicality, it features 6 card slots, 2 hidde...
Stay Organized in Style | Premium Bifold Leather Wallet
Keep your everyday essentials neatly stored and protected with our sleek and functional Bifold Leather Wallet. Designed for both style and practicality, it features 6 card slots, 2 hidde...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Red Tape |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 2L x 23W x 9H cm |
| Manufacturer or packer name | Red Tape |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Red Tape |
| Common name | Red Tape Men's Black & Grey Leather Wallet | RFID Blocking Bifold Wallet with Card Slots & Cash Compartments | Slim, Stylish & Durable Purse for Men | Ideal for Daily Use, Travel & Gifts |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 100 g |
| Package Dimension | 22L x 9W x 2H cm |
| Product Dimensions | 2L x 23W x 9H cm |
| Manufacturer or packer name | Red Tape |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 10/2024 |
| EAN | 8909102085637 |
| contact details consumer care | Style Waves LLP, [email protected] |