Stay Organized in Style | Premium Bifold Leather Wallet for Men
Keep your everyday essentials safe, secure, and stylish with our Bifold Leather Wallet. Crafted from high-quality leather, this wallet combines classic elegance with modern funct...
Stay Organized in Style | Premium Bifold Leather Wallet for Men
Keep your everyday essentials safe, secure, and stylish with our Bifold Leather Wallet. Crafted from high-quality leather, this wallet combines classic elegance with modern funct...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Red Tape |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 2L x 22W x 9H cm |
| Manufacturer or packer name | Red Tape |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Red Tape |
| Common name | Red Tape Black Men's Leather Wallet | RFID Blocking Bifold Purse for Men with Card Holder & Cash Compartments | Slim & Stylish Wallet for Daily Use, Travel & Gifting |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 100 g |
| Package Dimension | 22L x 9W x 2H cm |
| Product Dimensions | 2L x 22W x 9H cm |
| Manufacturer or packer name | Red Tape |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 11/2024 |
| EAN | 8909102085514 |
| contact details consumer care | Style Waves LLP, [email protected] |