- Active Noise Cancellation (up to 25dB)
- Bluetooth v5.2 with up to 10m Wireless Range
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | gold, black, green, white |
| Warranty | 1year |
| Model | Air 2 |
| Brand | Shopy Vision |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | Shopyvision |
⚡Specifications
| Country of origin | India |
|---|---|
| Special Feature | 10mm dynamic drivers with Bass Boost |
| Battery Capacity | 400 mAh |
| Colour | gold, black, green, white |
| Colour Name | |
| Warranty | 1year |
| Includes | Charging case ,USB Type-C charging cable ,Multiple pairs of silicone ear tips |
| Connectivity | bluetooth |
| Model | Air 2 |
| Brand | Shopy Vision |
| Common name | Earbuds |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 15L x 10W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | Shopyvision |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | Shopy Vision, [email protected] |