Rasasi Chastity Eau de Parfum For Men 100ml/3.4 fl oz
Fragrance Composition:<...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Rasasi |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Product Dimensions | 15L x 10W x 7H cm |
| Manufacturer or packer name | King Crown Syndicate |
Rasasi Chastity Eau de Parfum For Men 100ml/3.4 fl oz
Fragrance Composition:
This composition results in a fragrance that is fresh, refined, and elegant, ideal for individuals seeking a sophisticated yet bold scent.
Ideal for:
Product Details:
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Rasasi |
| Common name | Perfume |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Expiry Date | 36 Months |
| Weight | 350 g |
| Package Dimension | 16L x 11W x 8H cm |
| Product Dimensions | 15L x 10W x 7H cm |
| Manufacturer or packer name | King Crown Syndicate |
| Manufacturer or packer address | Ambedkar Nagar, Uttar Pradesh, 224155 |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | King Crown Syndicate, [email protected] |