prominent dictionary, hand book, helpfull book
prominent dictionary, hand book, helpfull book
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Generic |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 10L x 5W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | GENRIC |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Generic |
| Common name | Prominent Pocket Dictionary(English -English -Hindi) |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 100 g |
| Package Dimension | 8L x 6W x 2H cm |
| Product Dimensions | 10L x 5W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | GENRIC |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 11/2022 |
| contact details consumer care | Chopra book store, [email protected] |