- Package Included : 1 x Kitchen Dish Rack Tray With Spoon Fork Holder.
- This dish drainer basket organizer Material i...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 15L x 15W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi traders |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Dish Drainer |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 15L x 15W x 15H cm |
| Product Dimensions | 15L x 15W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi traders |
| Manufacturer or packer address | PLOTNo 597 rath road bbsr |
| Manufacturing Date | 04/2024 |
| contact details consumer care | Rashmi Traders, [email protected] |