- Maximize your space with this versatile almirah, designed for efficient organization. Featuring a sturdy storage drawer, it serves as the perfect cupboard for storage. This cupboard organizer ensures easy access to essentials, while the w...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | white |
| Brand | Generic |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 27L x 81W x 33H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi Traders |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | white |
| Material | plastic |
| Brand | Generic |
| Common name | Multi-Purpose Organizer |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 29L x 83W x 35H cm |
| Product Dimensions | 27L x 81W x 33H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi Traders |
| Manufacturer or packer address | 403,Akashdeep Apartment,bhubaneswar |
| Manufacturing Date | 05/2025 |
| contact details consumer care | Rashmi Traders, [email protected] |