- Flashlight Led wattage-3W, Rechargeable-Yes
- Upto 4 hours power back up
| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | Halonix |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Led torch |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 12L x 12W x 12H cm |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | Halonix |
| Manufacturer or packer address | Halonix, Halonix technologies private Limited, Plot no.5, Sector-12, IIE Sidcul, Haridwar, Uttarakhand - 249403 |
| Manufacturing Date | 04/2024 |
| contact details consumer care | Sunshine Electricals And Electronics, [email protected] |