| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | green |
| Brand | M'Weaves |
| Size | 16" x 16" |
| Model | |
| Net Quantity | 0.25 kilogram |
| Manufacturer or packer name | M'Weaves |
Key Features:
Transform your living space with this heritage-inspired piece. Shop now and add a touch of tradition to your décor!
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | green |
| Material | velvet |
| Brand | M'Weaves |
| Size | 16" x 16" |
| Assembly Required | |
| Model | |
| Height | |
| Breadth | |
| Length | |
| Weight | |
| Care Instructions | |
| Colour Name | |
| Common name | Cushion Cover |
| Net Quantity | 0.25 kilogram |
| Weight | 250 g |
| Package Dimension | 25L x 25W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | M'Weaves |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 09/24 |
| contact details consumer care | M'Weaves Creations LLP, [email protected] |