
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | white |
| Brand | Rashmi |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 11L x 11W x 11H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi traders |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | white |
| Material | glass |
| Brand | Rashmi |
| Common name | Oil Dispenser Bottle |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 11L x 11W x 11H cm |
| Product Dimensions | 11L x 11W x 11H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi traders |
| Manufacturer or packer address | Plot no-597,ratha road,oldtown,bbsr |
| Manufacturing Date | 01/2025 |
| contact details consumer care | Sunshine Electricals And Electronics, [email protected] |
