ns-216-rechargeable-cordless-hair-and-beard-trimmer-for-men-s-hair-accessories-1
ns-216-rechargeable-cordless-hair-and-beard-trimmer-for-men-s-hair-accessories-13000137941743ns-216-rechargeable-cordless-hair-and-beard-trimmer-for-men-s-hair-accessories-1
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | RASHMIZ |
| includes | 1pc |
| length | 12mm |
| height | 12mm |
| breadth | 12mm |
| weight | 500g |
| special feature | rechargable |
| return window | 7 days |
| time to ship | 24 hours |
| contact details consumer care | Rashmi MIshra,[email protected],9337060702 |

