Silver Series for More Extra Pleasure 5 inch Crystal condom is made of silicone and with extra dots, this condom is washable and resuable, this best selling condoms worldwide.
- Smooth simulation patterns, top glan...
Silver Series for More Extra Pleasure 5 inch Crystal condom is made of silicone and with extra dots, this condom is washable and resuable, this best selling condoms worldwide.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Nediozett |
| Colour | multi colour |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 20L x 16W x 4H cm |
| Manufacturer or packer name | My Customer Choice |
Silver Series for More Extra Pleasure 5 inch Crystal condom is made of silicone and with extra dots, this condom is washable and resuable, this best selling condoms worldwide.
Extra pleasure condoms for size increase and delayed ejaculation.
Soft Silicone Penis Extender Dragons Reusable Condom Washable Condom Silicone
| Country of origin | India |
|---|---|
| Prescription Required | no |
| Brand | Nediozett |
| Colour | multi colour |
| Common name | Condom |
| Net Quantity | 1 piece |
| Included items | 1 Nediozett Crystal condom Silver Series |
| Weight | 30 g |
| Package Dimension | 20L x 16W x 4H cm |
| Product Dimensions | 20L x 16W x 4H cm |
| Manufacturer or packer name | My Customer Choice |
| Manufacturer or packer address | Ground Floor, Flat no 50, Sanskrit Nagar, B5 road Rohini sector - 14 |
| Manufacturing Date | 04/26 |
| contact details consumer care | My Customer Choice, [email protected] |