Scissor Set (Color May Vary), size- 21 and 14 cm All purpose shear is great for a variety of cutting tasks Utility shear great for small cutting tasks Soft grip handle for comfort while cutting
Scissor Set (Color May Vary), size- 21 and 14 cm All purpose shear is great for a variety of cutting tasks Utility shear great for small cutting tasks Soft grip handle for comfort while cutting
| Country of origin | India |
|---|---|
| colour | Multicolour |
| Brand | Generic |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 21L x 14W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | Defoult |
| Country of origin | India |
|---|---|
| colour | Multicolour |
| Brand | Generic |
| Common name | Nawani Scissor Set (Color May Vary), Size- 21 and 14 |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 100 g |
| Package Dimension | 21L x 14W x 4H cm |
| Product Dimensions | 21L x 14W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | Defoult |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2/2018 |
| contact details consumer care | Nawani Enterprises, [email protected] |