Multicolor Pom Pom Balls Size 3.0 CM, 100 Piece
Multicolor Pom Pom Balls Size 3.0 CM, 100 Piece
| Country of origin | India |
|---|---|
| colour | Multicolor |
| size | 3 cm |
| Brand | Nawani |
| Net Quantity | 100 gram |
| Product Dimensions | 15L x 10W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Nawani |
| Country of origin | India |
|---|---|
| colour | Multicolor |
| size | 3 cm |
| Brand | Nawani |
| Common name | Nawani Multicolor Pom Pom Balls 3.0 cm(100 Piece) |
| Net Quantity | 100 gram |
| Package Dimension | 15L x 10W x 6H cm |
| Product Dimensions | 15L x 10W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Nawani |
| Manufacturer or packer address | IN |
| contact details consumer care | Nawani Enterprises, [email protected] |