Get this Artificial Mogra Buds/Jasmine Flower for Jewellery Making, Craft Material . It has 500 Buds.
Get this Artificial Mogra Buds/Jasmine Flower for Jewellery Making, Craft Material . It has 500 Buds.
| Country of origin | India |
|---|---|
| colour | White |
| size | Standard |
| Brand | Nawani |
| Net Quantity | 500 count |
| Product Dimensions | 1L x 1W x 1H cm |
| Manufacturer or packer name | Nawani |
| Country of origin | India |
|---|---|
| colour | White |
| size | Standard |
| style | Traditional |
| Brand | Nawani |
| Common name | Nawani Artificial Mogra Buds/Jasmine Flower for Jewellery Making, Craft Material (App 500 Buds), Size 1 cm and Material Fabric. |
| Net Quantity | 500 count |
| Weight | 9.07 g |
| Package Dimension | 15L x 10W x 6H cm |
| Product Dimensions | 1L x 1W x 1H cm |
| Manufacturer or packer name | Nawani |
| Manufacturer or packer address | IN |
| contact details consumer care | Nawani Enterprises, [email protected] |