- Cutting Size :- 9.6×9.6 CM
- 80% energy saving , no environmental har...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | RASHMI TRADERS |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | LED Light |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 12L x 12W x 12H cm |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | RASHMI TRADERS |
| Manufacturer or packer address | PLOT NO- 597, Ratha road |
| Manufacturing Date | 12/2023 |
| contact details consumer care | Rashmi Traders, [email protected] |