| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | multi colour |
| Brand | Decorum Art & Art |
| Model | DAC2026-20-PWA |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 61L x 7.5W x 122H cm |
| Manufacturer or packer name | Decorum Art and Craft |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | multi colour |
| Material | iron |
| Brand | Decorum Art & Art |
| Assembly Required | No |
| Model | DAC2026-20-PWA |
| Height | 137 |
| Breadth | 7.5 |
| Length | 46 |
| Weight | 5000 |
| Care Instructions | Clean gently with a soft and dry cloth to remove dust |
| Common name | Hanging Wall Art |
| Net Quantity | 1 piece |
| Included items | 1 Hanging Wall Art |
| Batch number | DAC2026-20 |
| Expiry Date | NA |
| Weight | 5000 g |
| Package Dimension | 68.5L x 12.5W x 129.5H cm |
| Product Dimensions | 61L x 7.5W x 122H cm |
| Manufacturer or packer name | Decorum Art and Craft |
| Manufacturer or packer address | REHMAT NAGAR LANE NO.03 OPP M H PETROL FILLING STATION MORADABAD 244001 |
| Manufacturing Date | 01/2026 |
| Storage conditions | Store in a clean, dry, and dust-free environment |
| contact details consumer care | Decorum Art and Craft, [email protected] |
| Warranty | No Warranty |