| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | multi colour |
| Brand | Decorum Art & Craft |
| Model | DAC2026-24-CWA |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 46L x 7.5W x 76.2H cm |
| Manufacturer or packer name | Decorum Art and Craft |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | multi colour |
| Material | iron |
| Brand | Decorum Art & Craft |
| Assembly Required | NA |
| Model | DAC2026-24-CWA |
| Height | 76.2 |
| Breadth | 7.5 |
| Length | 46 |
| Weight | 3500 g |
| Care Instructions | Store in a cool and dry place. Keep away from moisture and direct sunlight. |
| Common name | Hanging Wall Art |
| Net Quantity | 1 piece |
| Included items | 1 Wall Art with Clock |
| Batch number | DAC2026-24 |
| Expiry Date | NA |
| Weight | 3500 g |
| Package Dimension | 53.5L x 12.5W x 84H cm |
| Product Dimensions | 46L x 7.5W x 76.2H cm |
| Manufacturer or packer name | Decorum Art and Craft |
| Manufacturer or packer address | REHMAT NAGAR LANE NO.03 OPP M H PETROL FILLING STATION MORADABAD 244001 |
| Manufacturing Date | 01/2026 |
| Storage conditions | Store in a cool and dry place. Keep away from moisture and direct sunlight. |
| contact details consumer care | Decorum Art and Craft, [email protected] |
| Warranty | No Warranty |