- This brass bell produces a clear and pleasant traditional sound that creates a peaceful and spiritual atmosphere during pooja and rituals. It is also useful for decoration and animal collars, helping in easy identification and adding a tr...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Namma Sante |
| Net Quantity | 4 unit |
| Product Dimensions | 9L x 6W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | K.R pete |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Material | brass |
| Brand | Namma Sante |
| Common name | Mini Brass Bell |
| Net Quantity | 4 unit |
| Weight | 100 g |
| Package Dimension | 9L x 6W x 6H cm |
| Product Dimensions | 9L x 6W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | K.R pete |
| Manufacturer or packer address | K.R. Pete Taluk, Mandya โ 571426, Karnataka |
| Manufacturing Date | 03/2026 |
| contact details consumer care | Namma Sante, [email protected] |