
| Brand | MILTON |
| Colour | Steel Plain |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 1000 Milliliters |
| Product Dimensions | 15.7L x 10W x 9.6H Centimeters |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | silver |
| Brand | Milton |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | Essence Traders India |
| Brand | MILTON |
| Colour | Steel Plain |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 1000 Milliliters |
| Product Dimensions | 15.7L x 10W x 9.6H Centimeters |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | silver |
| Material | stainless |
| Brand | Milton |
| Common name | Storage Containers |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 15.7L x 10W x 9.6H cm |
| Manufacturer or packer name | Essence Traders India |
| Manufacturer or packer address | Meerut |
| Manufacturing Date | 102021 |
| contact details consumer care | Essence Traders India, [email protected] |
Click to know more
