| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 13x75mm |
| Brand | MICROSIDD |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 18L x 18W x 9H cm |
| Manufacturer or packer name | MICROSIDD KRUPA-ACCUVET |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Yellow |
| size | 13x75mm |
| Brand | MICROSIDD |
| Common name | Microsidd Gel Vaccum Tube (Yellow, 13X75 Mm)-100 |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 18L x 19W x 9H cm |
| Product Dimensions | 18L x 18W x 9H cm |
| Manufacturer or packer name | MICROSIDD KRUPA-ACCUVET |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 5/2017 |
| EAN | 6935015339828 |
| contact details consumer care | Microsidd India, [email protected] |