metal hanging planter single layer/5/5/12Elevate your outdoor space with the featuring of a 1-tier, 16-inch wall hanging planter and a set of 1 pack, 5-inch metal iron hanging flower pots.
Read Moremetal hanging planter single layer/5/5/12Elevate your outdoor space with the featuring of a 1-tier, 16-inch wall hanging planter and a set of 1 pack, 5-inch metal iron hanging flower pots.
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 5L x 5W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | PANASH FASHION |
metal hanging planter single layer/5/5/12Elevate your outdoor space with the featuring of a 1-tier, 16-inch wall hanging planter and a set of 1 pack, 5-inch metal iron hanging flower pots.
These stylish planters are perfect for deck railings, fences, or any vertical surface, adding beauty and greenery to your surroundings.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Planter |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 10L x 10W x 15H cm |
| Product Dimensions | 5L x 5W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | PANASH FASHION |
| Manufacturer or packer address | Balaji niwas, H. No. 450, near nasta bread factory, sidha toli, Namak Godam, Ranchi |
| Manufacturing Date | 03/2024 |
| contact details consumer care | Pranash Fashion, [email protected] |