men-s-hair-trimmer-and-beard-clipper-with-4-adjustable-blades-and-cleaning-brush-hair-accessories-3
men-s-hair-trimmer-and-beard-clipper-with-4-adjustable-blades-and-cleaning-brush-hair-accessories-3
| Country of origin | India |
|---|---|
| model | Men's Hair Trimmer Beard Clipper with 4 Adjustable Blades |
| Net Quantity | 1 sets |
| Manufacturer or packer name | RASHMI TRADERS |
| Country of origin | India |
|---|---|
| includes | 1 x Hair Trimmer |
| height | 5 cm |
| breadth | 6 cm |
| length | 16 cm |
| weight | 420 g |
| model | Men's Hair Trimmer Beard Clipper with 4 Adjustable Blades |
| Common name | Hair Trimmer & Beard Clipper |
| Net Quantity | 1 sets |
| Package Dimension | 12L x 12W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | RASHMI TRADERS |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | Rashmi Traders, [email protected] |