Elevate your home ambiance with this stylish MDF Incense Stick Holder Tray, crafted for durability and elegance, perfect for catching ash, organizing incense, and enhancing your meditation or puja space
Read MoreElevate your home ambiance with this stylish MDF Incense Stick Holder Tray, crafted for durability and elegance, perfect for catching ash, organizing incense, and enhancing your meditation or puja space
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | brown |
| Brand | Dbeautify |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 34L x 12.7W x 0.8H cm |
| Manufacturer or packer name | Dbeautify |
Elevate your home ambiance with this stylish MDF Incense Stick Holder Tray, crafted for durability and elegance, perfect for catching ash, organizing incense, and enhancing your meditation or puja space
Specification | Detail |
Color | Wood |
Size | 5.75× 13.25 inch approx |
Thickness | 4 mm |
Material | MDF |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | brown |
| Material | wood |
| Brand | Dbeautify |
| Common name | Incense Stick Holder |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 400 g |
| Package Dimension | 37L x 20W x 9H cm |
| Product Dimensions | 34L x 12.7W x 0.8H cm |
| Manufacturer or packer name | Dbeautify |
| Manufacturer or packer address | D-36, Gali No.9, Second Floor,Samaypur Indus. Area , Behind Havells Factory,New Delhi |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | Dbeautify, [email protected] |
| Warranty | NA |