- Maison Fragrance World French Avenue Liquid Brun Eau De Parfum For Men 100ml is a modern and masculine fragrance crafted for confident men. Its rich combination of spices, sweet undertones, and deep woody notes creates a warm, elegant, an...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | French Avenue |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Product Dimensions | 18L x 10W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | King Crown Syndicate |
Why You’ll Love It ❤️
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | French Avenue |
| Common name | Perfume |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Expiry Date | 2030 |
| Weight | 400 g |
| Package Dimension | 18L x 10W x 6H cm |
| Product Dimensions | 18L x 10W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | King Crown Syndicate |
| Manufacturer or packer address | 434,Bhidoor,Ashrafpur Kichhauchha |
| Manufacturing Date | 09/2025 |
| contact details consumer care | King Crown Syndicate, [email protected] |