- Material: High temperature firing ceramics
- Size of ornaments set: deer da...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 20L x 5W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | rashmi traders |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Handicarft |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 20L x 5W x 15H cm |
| Product Dimensions | 20L x 5W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | rashmi traders |
| Manufacturer or packer address | plot no-597, rath road , old town, bbsr |
| Manufacturing Date | 12/2023 |
| contact details consumer care | Rashmi Traders, [email protected] |