Lattafa Asad Zanzibar Long Lasting Unisex Eau De Parfum, 100ml
Fragrance Composition:<...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Lattafa |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Product Dimensions | 15L x 10W x 7H cm |
| Manufacturer or packer name | King Crown Syndicate |
Lattafa Asad Zanzibar Long Lasting Unisex Eau De Parfum, 100ml
Fragrance Composition:
This composition results in a fragrance that is fresh, energizing, and elegant, perfect for individuals who enjoy both bright and earthy scents.
Ideal for:
Product Details:
Usage:
Apply to pulse points such as the wrists, neck, and behind the ears for optimal scent diffusion.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Lattafa |
| Common name | Perfume |
| Net Quantity | 100 millilitre |
| Expiry Date | 36 Months |
| Weight | 350 g |
| Package Dimension | 16L x 11W x 8H cm |
| Product Dimensions | 15L x 10W x 7H cm |
| Manufacturer or packer name | King Crown Syndicate |
| Manufacturer or packer address | Ambedkar Nagar, Uttar Pradesh, 224155 |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | King Crown Syndicate, [email protected] |