| Model Id | LENOVO 20V – 3.25 A |
| M... |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Techcommerce |
| Net Quantity | 1 unit |
| Manufacturer or packer name | Procare / Lappy Power/ Lapcare/ Techie/ IRVINE |
| Model Id | LENOVO 20V – 3.25 A |
| Model Name | LENOVO 20V – 3.25 A |
| Connector Pin Type | 3.0mm*1.1mm |
| Output Current (A) | 2.25 A |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Techcommerce |
| Common name | Laptop Adapter |
| Net Quantity | 1 unit |
| Package Dimension | 21.5L x 10W x 7H cm |
| Manufacturer or packer name | Procare / Lappy Power/ Lapcare/ Techie/ IRVINE |
| Manufacturer or packer address | New Delhi 110050 |
| Manufacturing Date | Refered to Label |
| contact details consumer care | PineKart, [email protected] |