| Country of origin | India |
|---|---|
| size | Medium |
| Brand | KSI |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 38L x 24W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | KANCHAN SHREE INTERNATIONAL |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Brown |
| size | Medium |
| style | Traditional |
| Brand | KSI |
| Common name | Clay Tawa |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 900 g |
| Package Dimension | 11L x 24W x 28H cm |
| Product Dimensions | 38L x 24W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | KANCHAN SHREE INTERNATIONAL |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | Jun-23 |
| contact details consumer care | Kanchan Shree International, [email protected] |