- 💦 PREMIUM QUALITY SERVING BOWLS: Crystal glass bowl set includes 6 kitchen bowls that are great for measuring ingredients while cooking a...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | transparent |
| Brand | Generic |
| Net Quantity | 6 count |
| Product Dimensions | 6L x 6W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | Mishti |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | transparent |
| Material | glass |
| Brand | Generic |
| Common name | Glass Serving Bowls |
| Net Quantity | 6 count |
| Weight | 1458 g |
| Package Dimension | 24L x 17W x 10H cm |
| Product Dimensions | 6L x 6W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | Mishti |
| Manufacturer or packer address | PLOT NO-92/A, SY NO.151, FP-29,VIJAY RAJ ROW HOUSE,Surat |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | Mishti, [email protected] |