Smooth roller surface
Can wear on dry or wet hair
No pins needed
Smooth roller surface
Can wear on dry or wet hair
No pins needed
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | GLAMEZONE |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | Glamezone |
Smooth roller surface
Can wear on dry or wet hair
No pins needed
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | GLAMEZONE |
| Common name | Glamezone Self Holding Curling Flexi Rods Roller Hair Stick |
| Net Quantity | 1 count |
| Package Dimension | 1L x 10W x 24H cm |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | Glamezone |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 8/2019 |
| contact details consumer care | Rising Retails, [email protected] |