Leather Work
Leather Work
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 11" x 19" |
| Brand | Garvi Gurjari |
| Net Quantity | 1 unit |
| Manufacturer or packer name | Gujarat State Handloom & Handicrafts Development Corporation Limited |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Blue |
| size | 11" x 19" |
| style | Handbag |
| Brand | Garvi Gurjari |
| Common name | Bag |
| Net Quantity | 1 unit |
| Model number | GSHHDCL137 |
| Package Dimension | 22.86L x 10.16W x 12.7H cm |
| Manufacturer or packer name | Gujarat State Handloom & Handicrafts Development Corporation Limited |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | Jan-23 |
| contact details consumer care | Garvi Gurjari, [email protected] |