This is the set of 6 Different Box Contains 28 Small Cards Each to identify the objects with playing method
This is the set of 6 Different Box Contains 28 Small Cards Each to identify the objects with playing method
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Ramesh Publishing House |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 20.3L x 25.4W x 4.7H cm |
| Manufacturer or packer name | LIttle Scholarz Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Ramesh Publishing House |
| Common name | Flash Cards - NUMBERS [Paperback] [Feb 25, 2023] LS Editorial Team |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 50 g |
| Package Dimension | 28L x 22W x 2H cm |
| Product Dimensions | 20.3L x 25.4W x 4.7H cm |
| Manufacturer or packer name | LIttle Scholarz Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2/2026 |
| ISBN | 9383299258 |
| EAN | 9789383299256 |
| contact details consumer care | RAMESH PUBLISHING HOUSE, [email protected] |