FeiyuTech SCORP Mini-3 All in One 3-Axis Camera Stabilizer,Built-in AI Track Sensor Handheld Gimbal
Specification
- FeiyuTech SCORP Mini-3 All in One 3-Axis Camera Stabilizer,Built-in AI Track Sensor Handheld Gimbal ...
FeiyuTech SCORP Mini-3 All in One 3-Axis Camera Stabilizer,Built-in AI Track Sensor Handheld Gimbal
Specification
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | FEIYUTECH |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | Simply Shopping PVT LTD |
FeiyuTech SCORP Mini-3 All in One 3-Axis Camera Stabilizer,Built-in AI Track Sensor Handheld Gimbal
Specification
Measurements
| Item Dimensions D x W x H | 30D x 8.1W x 28.5H Centimeters |
|---|---|
| Item Weight | 939 g |
| Folded Size | 9 x 2.17 x 9.48 inches (Stowed and Locked) |
Additional details
| Colour | black |
|---|---|
| Compatible Devices | Action Camera, Cellphone, DSLR/Mirrorless/Compact Camera |
User guide
| Maximum Weight Recommendation | 2 kg |
|---|
Warranty
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | FEIYUTECH |
| Common name | FEIYUTECH |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 20L x 20W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | Simply Shopping PVT LTD |
| Manufacturer or packer address | Radha Palace ,Near Dhantoli Park.Dhantoli Nagpur Nagpur |
| Manufacturing Date | 02/2025 |
| contact details consumer care | Simply Shopping PVT LTD, [email protected] |