Product description
- Giving you the ultimate experience where Style meets Fashion-Tech. Introducing the all Limitless Classic with a large 1.91" UltraVU hd Display with Industry best 320 x 385 Pixel Resolution in br...
Product description
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | black |
| Model | 38108AM01 |
| Brand | Fastrack |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | GiftCart Store |
Product description
About this item
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | black |
| Screen Size | 1.91" |
| Height | 47 mm |
| Breadth | 39 mm |
| Length | 10 mm |
| Weight | 44 Grams |
| Model | 38108AM01 |
| Brand | Fastrack |
| Common name | Smartwatch |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 10L x 7W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | GiftCart Store |
| Manufacturer or packer address | B Block, B102,Metrotech Forest View,Bengaluru |
| Manufacturing Date | 2024 |
| contact details consumer care | GiftCart Store, [email protected] |