FAIRO Women's Cotton Panties Brief XL (95 CM ) Pack of 3 Combo.
Crafted from soft, breathable cotton for all-day comfort.
Made from high-quality, breathable cotton fabric
Seamless design ensures a smooth look under clothing
Read MoreFAIRO Women's Cotton Panties Brief XL (95 CM ) Pack of 3 Combo.
Crafted from soft, breathable cotton for all-day comfort.
Made from high-quality, breathable cotton fabric
Seamless design ensures a smooth look under clothing
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Gender | female |
| Colour | multi colour |
| Size | Free Size |
| Brand | Fairbizps Store |
| Net Quantity | 1 sets |
| Product Dimensions | 25.4L x 20.32W x 7.62H cm |
| Manufacturer or packer name | Fairbizps Industries Private LTD |
FAIRO Women's Cotton Panties Brief XL (95 CM ) Pack of 3 Combo.
Crafted from soft, breathable cotton for all-day comfort.
Made from high-quality, breathable cotton fabric
Seamless design ensures a smooth look under clothing
Ideal for wearing under any outfit, from casual to dressy.
Machine washable or Handwash for easy care.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Gender | female |
| Colour | multi colour |
| Fabric | cotton |
| Size | Free Size |
| Brand | Fairbizps Store |
| Common name | Panties |
| Net Quantity | 1 sets |
| Weight | 60 g |
| Package Dimension | 10L x 5W x 2H cm |
| Product Dimensions | 25.4L x 20.32W x 7.62H cm |
| Manufacturer or packer name | Fairbizps Industries Private LTD |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 7/2024 |
| contact details consumer care | Fairbizps Store, [email protected] |