Light Weight for Ease of work.
Light Weight for Ease of work.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 25L x 18W x 8H cm |
| Manufacturer or packer name | rashmi tarders |
Light Weight for Ease of work.
Higher dynamic load rated ball bearing for long life.
Ergonomic handle for comfortable use.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Drill machines |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 1000 g |
| Package Dimension | 25L x 18W x 8H cm |
| Product Dimensions | 25L x 18W x 8H cm |
| Manufacturer or packer name | rashmi tarders |
| Manufacturer or packer address | polt no- 597, ratha raod |
| Manufacturing Date | 12/2023 |
| contact details consumer care | Rashmi Traders, [email protected] |