Metal Hairband to flaunt your open hair. Deep toothed. High quality with superior finish. Extremely light weight. Easy and comfortable to wear. Flexible, fits everyone
Metal Hairband to flaunt your open hair. Deep toothed. High quality with superior finish. Extremely light weight. Easy and comfortable to wear. Flexible, fits everyone
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Elecsera |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | Elecsera |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Elecsera |
| Common name | Elecsera Hair Band (Black) |
| Net Quantity | 1 count |
| Package Dimension | 10L x 10W x 2H cm |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | Elecsera |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 6/2019 |
| contact details consumer care | Rising Retails, [email protected] |