A premium Natural Rose Water to make your skin fresh and smooth.
A premium Natural Rose Water to make your skin fresh and smooth.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Elecsera |
| Net Quantity | 100 gram |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | Elecsera |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Elecsera |
| Common name | Elecsera Glycerine with Gulab jal Rose Glow Face Cleanse Moisturize Refresh (2 Items in the set) |
| Net Quantity | 100 gram |
| Package Dimension | 10L x 10W x 2H cm |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 2H cm |
| Manufacturer or packer name | Elecsera |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 9/2022 |
| contact details consumer care | Rising Retails, [email protected] |