Easy colouring Book yellow [Paperback] [Jan 01, 2014] Little Scholarz Editorial
Easy colouring Book yellow [Paperback] [Jan 01, 2014] Little Scholarz Editorial
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Ramesh Publishing House |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 20.3L x 25.4W x 4.7H cm |
| Manufacturer or packer name | Little Scholarz Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Ramesh Publishing House |
| Common name | Easy colouring Book yellow [Paperback] [Jan 01, 2014] Little Scholarz Editorial |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 218 g |
| Package Dimension | 1L x 21W x 34H cm |
| Product Dimensions | 20.3L x 25.4W x 4.7H cm |
| Manufacturer or packer name | Little Scholarz Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 12/2014 |
| ISBN | 9384376256 |
| EAN | 9789384376253 |
| contact details consumer care | RAMESH PUBLISHING HOUSE, [email protected] |