EARTH KING Biotin Capsule NAIL AND SKIN SUPPORT: This biotin supplement for women and men helps reduce the brittleness of nails and makes them stronger. Biotin is also great for glowing skin to maintain a youthful appearance.
Read MoreEARTH KING Biotin Capsule NAIL AND SKIN SUPPORT: This biotin supplement for women and men helps reduce the brittleness of nails and makes them stronger. Biotin is also great for glowing skin to maintain a youthful appearance.
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | The Fij Group |
| Net Quantity | 1 pack |
| Product Dimensions | 11L x 6W x 11H cm |
| Manufacturer or packer name | THE FIJ GROUP |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Prescription Required | No |
| Brand | The Fij Group |
| Common name | Biotin |
| Net Quantity | 1 pack |
| Package Dimension | 5L x 10W x 10H cm |
| Product Dimensions | 11L x 6W x 11H cm |
| Manufacturer or packer name | THE FIJ GROUP |
| Manufacturer or packer address | Okhla New Delhi |
| Manufacturing Date | 23-Jan |
| contact details consumer care | The Fij Group, [email protected] |