Wrap Around with Buckle and Strap Design. Adjustable Compression, Easy Application. Pressure Point offers Pressure to Muscle on forearm. Relieves Pain, Tennis Elbow, Bursitis, Swelling One size 17.8-33.0cm (7-13")
Read MoreWrap Around with Buckle and Strap Design. Adjustable Compression, Easy Application. Pressure Point offers Pressure to Muscle on forearm. Relieves Pain, Tennis Elbow, Bursitis, Swelling One size 17.8-33.0cm (7-13")
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | ANVEE OVERSEAS |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 10L x 4W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | DJ |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Prescription Required | No |
| Brand | ANVEE OVERSEAS |
| Common name | DJ Support Neoprene Tennis & Golf Elbow Support |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 100 g |
| Package Dimension | 2L x 9W x 20H cm |
| Product Dimensions | 10L x 4W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | DJ |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2026 |
| contact details consumer care | ANVEE OVERSEAS, [email protected] |