- Material: Wood
- Room Type: Kitchen, Living Room, Bedroom, Home Office, Dining Room
- Number of Shelves: 4
- Special Feature: Adjustable
- Product Dimensions: 250D x 30W x 250H Millimeters
- Style: Moder...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 40L x 35W x 30H cm |
| Manufacturer or packer name | Crafts Inida |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Wall Shelf |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 1500 g |
| Package Dimension | 50L x 50W x 50H cm |
| Product Dimensions | 40L x 35W x 30H cm |
| Manufacturer or packer name | Crafts Inida |
| Manufacturer or packer address | M-9, Sector-1, DSIIDC Industrial Area Bawana, Delhi-39 (India) |
| Manufacturing Date | 02/2024 |
| contact details consumer care | Rashmi Traders, [email protected] |