Colour: Pink, Material: Cotton
Package Content: 1 Single Quilt
Dimensions: Single Quilt (152 CM X 229 CM)
Colour: Pink, Material: Cotton
Package Content: 1 Single Quilt
Dimensions: Single Quilt (152 CM X 229 CM)
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | pink |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 229L x 152W x 1.27H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
Colour: Pink, Material: Cotton
Package Content: 1 Single Quilt
Dimensions: Single Quilt (152 CM X 229 CM)
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | pink |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Material | cotton |
| Common name | DDECOR - Zeta Collection 100% Cotton Leaves Pattern 136TC Single Quilt|152 CM X 229 CM| - Pink |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 2300 g |
| Package Dimension | 229L x 152W x 229H cm |
| Product Dimensions | 229L x 152W x 1.27H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | DDecor Home Fabrics Unit No 1461/1471 Bldg. No 14, 6th and 7th floor, Solitaire Corporate Park, 167Guru Hargovindji Marg, Chakala Andheri East Mumbai 400093 |
| Manufacturing Date | 2026 |
| EAN | 8907691103343 |
| contact details consumer care | D Decor Home Fabrics Private Limited, [email protected] |