Color: Blue
Dimensions: Single Quilt(152 CM X 229 CM)
Package Contents: Single Quilt(152 CM X 229 CM)
Color: Blue
Dimensions: Single Quilt(152 CM X 229 CM)
Package Contents: Single Quilt(152 CM X 229 CM)
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | blue |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Size | SINGLE - 60X90 inch |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 229L x 152W x 2.54H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
Color: Blue
Dimensions: Single Quilt(152 CM X 229 CM)
Package Contents: Single Quilt(152 CM X 229 CM)
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | blue |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Material | cotton |
| Size | SINGLE - 60X90 inch |
| style | Americana |
| Common name | DDECOR - Optima Collection 100% Cotton Floral Pattern 136TC Single Quilt|152 CM X 229 CM| - Blue |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 2300 g |
| Package Dimension | 53L x 53W x 10H cm |
| Product Dimensions | 229L x 152W x 2.54H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | May-23 |
| EAN | 8907691150699 |
| contact details consumer care | D Decor Home Fabrics Private Limited, [email protected] |