1 Single Comforter
Dimensions : 152CMX229CM : 60"X90"
Size : Single Comforter Colour : Purple TC : 136TC
Wash Care : Machine Wash
Material Type : Polyester
1 Single Comforter
Dimensions : 152CMX229CM : 60"X90"
Size : Single Comforter Colour : Purple TC : 136TC
Wash Care : Machine Wash
Material Type : Polyester
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | multi colour |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Net Quantity | 1 sets |
| Product Dimensions | 229L x 229W x 152H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
1 Single Comforter
Dimensions : 152CMX229CM : 60"X90"
Size : Single Comforter Colour : Purple TC : 136TC
Wash Care : Machine Wash
Material Type : Polyester
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | multi colour |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Material | cotton |
| Common name | DDECOR Live beautiful Single Comforter Color Purple |
| Net Quantity | 1 sets |
| Package Dimension | 50.9778L x 7.9756W x 50.9778H cm |
| Product Dimensions | 229L x 229W x 152H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | DDecor Home Fabrics Unit No 1461/1471 Bldg. No 14, 6th and 7th floor, Solitaire Corporate Park, 167Guru Hargovindji Marg, Chakala Andheri East Mumbai 400093 |
| Manufacturing Date | 2026 |
| EAN | 8907691034081 |
| contact details consumer care | D Decor Home Fabrics Private Limited, [email protected] |